Skip to content Skip to footer

Zajęcia
Wprowadzające

Annopol Warszawa

Szukasz prezentu dla aktywnej i lubiącej wyzwania osoby? Voucher na ZAJĘCIA START będzie idealnym wyborem.

Na zajęcia START zapraszamy dorosłych i dzieci od 15 lat (przez cały tydzień, grupy popołudniowe) oraz dzieci w wieku 7-14 lat (w weekendy). Zajęcia trwają 75 minut, a cena obejmuje wstęp na obiekt oraz wypożyczenie uprzęży i butów wspinaczkowych. Dostępność terminów sprawdzisz poniżej. Prosimy o rezerwację miejsc.

Dostępność terminów
sprawdzisz poniżej.

Prosimy o rezerwację miejsc.

NAUKA WSPINACZKI W WARSZAWIE

Jak wyglądają nasze Zajęcia Start?

W wybranym terminie, w niewielkiej grupie od 1 do 6 osób, poznasz zasady bezpieczeństwa, nauczysz się podstawowych operacji sprzętowych i korzystania z autoasekuracji oraz – przede wszystkim – zrobisz swoją pierwszą drogę z liną oraz pokonasz pierwszy boulder!

Oprócz tego na początku zajęć wspólnie przeprowadzimy rozgrzewkę oraz zapoznamy Cię ze skalą trudności obowiązującą w naszym obiekcie. Na koniec otrzymasz wskazówki, jak postępować podczas kolejnych wizyt na naszej ściance wspinaczkowej.

Pamiętaj, na naukę wspinaczki w naszym centrum możesz przyjść sam, z partnerem/partnerką lub z grupą znajomych. Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu – wygodny, niekrępujący ruchów strój w zupełności wystarczy.

Annopol Warszawa

Nadal zastanawiasz się, jak to wszystko wygląda w praktyce oraz czy nauka wspinaczki na naszych zajęciach jest dla Ciebie? Koniecznie zobacz filmik.

A jeśli pokochasz ten sport tak samo mocno, jak my, będziesz mógł kontynuować swoją przygodę ze wspinaczką dla początkujących na naszych SEKCJACH Murall Warszawa Annopol.

Do zobaczenia!

Zajęcia Start

Rezerwacja