Skip to content Skip to footer

Sekcje
wspinaczkowe

Murall Annopol

Sekcje wspinaczkowe Warszawa

Trenujesz na ściance wspinaczkowej lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze wspinaniem? Chcesz pod okiem doświadczonego instruktora rozwijać się wspinaczkowo? A może szukasz ciekawej formy ruchu dla swojego dziecka? Mamy dla Ciebie odpowiednią propozycję – skorzystaj z bogatej oferty naszych sekcji wspinaczkowych dla dorosłych i dla dzieci. Zajęcia startują we wrześniu, ale możesz dołączyć w dowolnym momencie.

TRENUJ Z NAMI!

Sekcje wspinaczkowe dla dorosłych, z liną i boulderowe (od lat 16)

Zajęcia pod okiem doświadczonego trenera pomogą Ci podnieść poziom wspinaczkowy, wyeliminować błędy oraz zmotywują do regularnych treningów. Prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych wspinaczy. Ty decydujesz, czy będziesz ćwiczyć raz czy dwa razy w tygodniu, przed południem czy po południu. Profesjonalne zaplecze treningowe, wykwalifikowana kadra instruktorska i Twoja pasja to wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swoje umiejętności. Każde zajęcia to 2h wysiłku i zabawy w doborowym towarzystwie innych wspinaczy.

Wszystko przed Tobą!

Sekcje wspinaczkowe dla dzieci (8-12 i 13-16 lat)

To propozycja dla aktywnych, pełnych energii dzieci, które chcą rozwijać się wspinaczkowo, bez względu na to, czy już się wspinały czy dopiero chciałyby zacząć. Dzieci trenują zależnie od indywidualnych decyzji i zapału – jeden lub dwa razy w tygodniu przez 1,5h.
Zajęcia wspinaczkowe dla dzieci w wieku 8-12 odbywają się bez podziału na stopień zaawansowania, wszyscy trenuję razem, dobrze się bawiąc i motywując wzajemnie. Natomiast grupy w wieku 13-16 lat dobierane są stopniem zaawansowania (początkujący lub kontynuacja).

Sekcja wspinaczkowa dla dzieci, oprócz korzyści zdrowotnych (zwiększenie mobilności, poprawa postawy, zapobieganie otyłości), pozytywnie wpływają również na koncentrację, uczą pewności siebie i funkcjonowania w grupie. Ścianka wspinaczkowa jest doskonałym miejscem do wspólnej zabawy i zawierania nowych przyjaźni.

Wszystko przed Tobą!

Wspinaczka. Zajęcia dla dzieci na Fun Climb (5-7 lat)

Zastanawiasz się od jakiego wieku jest wspinaczka dla dzieci na Murallu? Na nasze zajęcia wspinaczkowe zapraszamy dzieci już od 5 roku życia! Oferujemy niezapomnianą przygodę! Sekcje dla dzieci ćwiczą w strefie FUN CLIMB, umożliwiającej oswojenie z wysokością i zapoznanie się z technikami wspinaczkowymi. Zapraszamy na zajęcia, trwające 1h 15 minut raz w tygodniu. Gwarantujemy równomierny rozwój ruchowy najmłodszych i wiele świetnej zabawy. Więcej o sekcjach Fun Climb znajdziesz TUTAJ.

Wszystko przed Tobą!

Sekcje wspinaczkowe sportowe dla dzieci i młodzieży (8-15 lat)

Zajęcia wspinaczkowe dla najbardziej zaangażowanych i utalentowanych młodych wspinaczy. Dzieci trenują w grupach wiekowych, trzy razy w tygodniu przez 2 godziny, pod okiem doświadczonych instruktorów. Plan szkolenia obejmuje regularne starty w zawodach rangi ogólnopolskiej i wspólne wyjazdy wspinaczkowe w skały.

Warto dodać, że zawodnicy trenujący wspinanie na Murallu mogą pochwalić się licznymi sukcesami na zawodach ogólnopolskich, bardzo często kwalifikując się do finałów oraz zdobywając liczne medale.

SEKCJE WSPINACZKOWE MURALL

Najważniejsze
informacje

Grafik sekcji

Murall Krakowska

Grafik sekcji

Murall Annopol

Cennik

Ściana wspinaczkowa

Sekcje wspinaczkowe w Warszawie cieszą się coraz większą popularnością.
Znajdź swoją grupę już dziś.

Pytania i zapisy

sekcje-annopol@murall.pl, +48 735 222 644

Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Odpowiemy w ciągu 3 dni roboczych.

zapisy na sekcje

Formularz
kontaktowy