Skip to content Skip to footer

Zajęcia
indywidualne

WARSZAWA MURALL ANNOPOL

Indywidualny kurs wspinaczki na sztucznej ścianie

Wolisz podnosić umiejętności we własnym tempie z indywidualnym wsparciem instruktora? A może nie pasują Ci godziny naszych sekcji? Umów się na indywidualny kurs wspinaczkowy.
Sam wybierz trenera lub – jeśli zastanawiasz się, który instruktor wspinaczki będzie dla Ciebie najlepszy – napisz do nas. Z przyjemnością doradzimy odpowiednią osobę.

Annopol
WSPINACZKA WARSZAWA

Kurs indywidualny dla osób początkujących

Jesteś osobą początkującą i zastanawiasz się, czego oczekiwać po naszych zajęciach? Po pierwsze nauczymy Cię zasad bezpieczeństwa obowiązujących na ściance wspinaczkowej. Dowiesz się, jak dobrać odpowiedni sprzęt (uprząż, buty, kask, linę etc.) i bezpiecznie z niego korzystać. Po drugie nauczymy Cię ruchów i podstaw techniki oraz pokażemy rozgrzewkę i ćwiczenia ogólnorozwojowe, które przygotują Twoje ciało do wspinaczki. Po trzecie i najważniejsze – zrobisz swoje pierwsze drogi z liną lub/oraz swoje pierwsze bouldery! Pod czujnym okiem trenera będziesz próbować coraz trudniejszych ruchów i osiągać coraz lepsze wyniki.

Natomiast zajęcia wspinaczkowe dla dzieci to połączenie zdrowej aktywności fizycznej i zabawy. Podczas zajęć indywidualnych Twoje dziecko pokonuje coraz trudniejsze ścianki oraz bierze udział w grach i zabawach, które są przyjemnym urozmaiceniem kursu wspinaczki.

INDYWIDUALNE SZKOLENIE WSPINACZKOWE

Dla kogo są zajęcia?

Zajęcia indywidualne, które oferuje nasza ścianka wspinaczkowa, są dla każdego! Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, dzieci i dorosłych. Nasi instruktorzy wspinaczki posiadają bardzo duże doświadczenie w swojej pracy, bez trudu wprowadzą Cię w świat wspinania oraz pomogą osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

WSPINACZKA WARSZAWA

Kurs indywidualny dla osób zaawansowanych

Trenujesz od dłuższego czasu, ale czujesz, że utknąłeś w miejscu? Zastanawiasz się czy szkoła wspinaczki lub indywidualny kurs wspinaczkowy są dobrym rozwiązaniem dla osób zaawansowanych? Odpowiedź brzmi tak!

Nasi doświadczeni instruktorzy wspinania przeanalizują sposób, w który trenujesz oraz pomogą Ci wyeliminować błędy oraz złe nawyki. Na zajęciach indywidualnych uwaga trenera jest skupiona tylko na Tobie, dzięki czemu szybciej wzmocnisz to, w czym jesteś już dobry, a praca nad słabymi stronami będzie bardziej owocna. Ponadto poznasz ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz siłowe, które poprawią Twoją kondycję, wzmacniają ciało i palce, zwiększą świadomośc ruchów i pomogą realizować Twoje cele wspinaczkowe.

Zdecydowany?
Skontaktuj się z nami:

sekcje-annopol@murall.pl
lub +48 735 222 644

Annopol
Zajęcia Indywidualne

Rezerwacja