Skip to content Skip to footer

Zajęcia WF na ściance
wspinaczkowej

MURALL ANNOPOL

Zajęcia WF na ściance wspinaczkowej

Wspinanie na ściance wspinaczkowej jest ciekawą alternatywą dla zwykłych zajęć WF.

Zapraszamy na zajęcia dla grup szkolnych – 1 godzina zajęć z instruktorem w cenie 35 zł od osoby.

W czasie zajęć dzieci, pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów, poznają tajniki wspinania w strefie FUN CLIMB, gdzie znajduje się 20 wspinaczkowych przeszkód! Każda z nich stanowi inne wyzwanie – uczniowie będą mogli spróbować każdej z dróg po kolei, a najwięksi śmiałkowie wykonać również Skok Tarzana na banana i Spacer po palach.

Zarezerwuj termin:

warszawa@funclimb.pl lub 602 445 510

Annopol
Grupy szkolne

Dlaczego warto skorzystać z zajęć WF na ściance wspinaczkowej?

Wspinanie daje dzieciom wiele wspaniałych korzyści, poprawia kondycję ruchową, pomaga w unikaniu wad postawy, zapobiega otyłości, kształtuje wytrwałość oraz wzmacnia więzi. Warto wspierać aktywność w życiu najmłodszych, by sport stał się zdrowym nawykiem.Wspinanie w grupie jest nie tylko świetną zabawą, ale także sprzyja integracji!

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Oprócz sekcji sportowych dla najmłodszych oraz urodzin na ściance, co roku organizujemy również półkolonie wspinaczkowe i letnie obozy w skałach. Rodzice darzą naszą kadrę dużym zaufaniem, a dzieci chętnie do nas wracają.

W sprawie terminów, szczegółów lub otrzymania oferty prosimy o kontakt:

warszawa@funclimb.pl lub 602 445 510

Grupy szkolne

Profesjonalni instruktorzy wspinania i najwyższej jakości sprzęt

Zajęcia wspinaczkowe dla dzieci prowadzą profesjonalni instruktorzy wspinania, którzy zadbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika.

Na naszej ściance stosujemy tylko atestowany sprzęt najwyższej klasy oraz innowacyjne amerykańskie urządzenia do autoasekuracji TruBlue. Wykorzystują one przełomowy system magnetycznych hamulców, zapewniając pełne bezpieczeństwo, potwierdzone atestami i zgodnością z normami.

Annopol