Skip to content Skip to footer

Odpowiedzi na najczęściej
zadawane pytania

MURALL ANNOPOL

FAQ

Annopol

Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu. Wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz sportowe buty na zmianę w zupełności wystarczą. Na miejscu możesz wypożyczyć buty wspinaczkowe, uprząż, linę czy przyrząd do asekuracji.

Tak. W boulderingu na ściance nie potrzebujesz partnera. A jeśli wybierasz się na linę – możesz wspinać się na naszej autoasekuracji TruBlue.

W wygodny niekrępujący ruchów strój sportowy. Koniecznie weź ze sobą sportowe obuwie na zmianę.

Tak. W naszej recepcji znajdziesz buty w rozmiarach 27-48,5. Koszt wypożyczenia to 12 zł.

Tak. Osoba niepełnoletnia może wspinać się tylko po dostarczeniu podpisanej Zgody opiekuna. Dokument możesz pobrać tutaj.

Koszt biletu jednorazowego to 42 zł, miesięczny karnet (ważny 30 dni na 3 Murallach) kosztuje 185 zł. Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj: https://annopol.murall.pl/cennik/

Nie. Możesz przyjść w dowolnym momencie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 do 23:00.

Tak. Prowadzimy zajęcia wprowadzające z instruktorem. Zarezerwujesz je tutaj: https://annopol.murall.pl/zajecia-start/

Znajdujemy się na tej samej ulicy co Factory Annopol, 300 metrów dalej. Samochodem najlepiej dojechać od Trasy Toruńskiej.

Nasz adres:
Centrum Wspinaczkowe Murall
Annopol 3, 03-236 Warszawa

Tak, bezpośrednio przed wejściem znajduje się bezpłatny parking dla naszych gości.

Annopol
Annopol

Tak. Honorujemy KARTY Sportowe: PZU Sport, Medicover (Fit&more, GOfit, Silver, Gold) i Multisport (Classic, Plus, Student). Dopłata do karty sportowej 21 zł.

Zapraszamy dzieci od 5 roku życia.

Tak, zwierzęta są mile widziane, ale pamiętaj – musisz przestrzegać naszych zasad.

Nowe drogi i bouldery kręcimy raz w tygodniu. Szczegóły każdej przekrętki znajdziesz w naszych mediach społecznościowych w każdy poniedziałek i każdy czwartek.

Nie. Na hali nie mamy ogólnodostępnej magnezji, ale możesz ją kupić w naszej recepcji.

Tak. W naszej kawiarni znajdziesz kanapki, jogurty, pyszne desery, ciastka i wiele innych… Napijesz się aromatycznej kawy, herbaty lub piwa. Ponadto na hali znajdziesz lodówki z napojami. Weź podczas treningu, zapłać przy wyjściu!

Tak. Prowadzimy sekcje dla dzieci, dorosłych, początkujących i średniozaawansowanych oraz sekcje sportowe dla dzieci i młodzieży. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://annopol.murall.pl/sekcje-wspinaczkowe/

Tak. W szatniach znajdziesz szafki na specjalny kod, nie musisz mieć swojej kłódki.

Annopol
Nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytanie?

Napisz do nas mail: warszawa-annopol@murall.pl lub wiadomośc prywatną w mediach społecznościowych. Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie :)